Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášeníHofmann Wizard s.r.o.
Všechny inzeráty
Kontaktní údaje

Adresa
Čsl. legií 318
PSČ / Město
37810 České Velenice
Země
CZ
Více informací
Internetové stránky

Obchodní sektor
Personalistika, HR
Počet zaměstnanců
hr
Popis firmy

Jsme personální agentura, která se o vás postará! Široká nabídka pracovních pozic a spolehlivé personální poradenství, to jsou naše silné stránky. Jsme dceřinou společností mezinárodně působící skupiny I.K.Hofmann GmbH se sídlem v Norimberku, která zaměstnává po celém světě 20.000 zaměstnanců.

V České republice máme více než 20-ti letou tradici v oblasti zprostředkování zaměstnání a od roku 2005 velmi úspěšně nabízíme agenturní zaměstnávání a kombinaci obou předchozích služeb. V současné době zaměstnáváme 1600 zaměstnanců na našich pobočkách v Plzni, Stříbře, Boru u Tachova, v Českých Velenicích, Liberci, Brně a Chomutově.

V roce 2015 jsme založili náborovou kancelář v Banské Bystrici na Slovensku. Jako člen profesního sdružení APPS (Asociace poskytovatelů personálních služeb) garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Jsme certifikovaní podle ISO 9001:2015 a většinu našich zákazníků tvoří významní dodavatelé automobilového průmyslu a navazující logistické společnosti.

 

 

Zpět na inzerát

Nahlásit firmu   

© epiframe medienentwicklung