Vize firmy      Výhody      Partner      Kontakt             ces    deu    eng       
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášeníNSE Solutions, s. r. o.
Všechny inzeráty
Kontaktní údaje

Adresa
Balbínovo nám. 15
PSČ / Město
37701 Jindřichův Hradec
Země
CZ
Více informací
Internetové stránky

Obchodní sektor
Personalistika, HR
Počet zaměstnanců
100 - 499
Popis firmy

Naše společnost se zaměřuje především na poskytování odborných personálně poradenských služeb. Našim klientům poskytujeme konzultační služby v oblasti lidských zdrojů, náboru, motivace, rozvoje zaměstnanců a kariérního poradenství, školení personálu, kontroly kvality.

Pomůžeme vám zvýšit produktivitu práce a výnosnost podniku, pružně zvládneme rychlé výkyvy  personálních potřeb a podpoříme vaše aktivity v oblasti řízení lidských zdrojů.

Dalajláma na otázku, co ho nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl, že lidé, protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví a pak se tak znepokojují budoucností, že si neužívají přítomnost, takže nežijí ani v přítomnosti, ani v budoucnosti. A žijí tak, jako by nikdy neměli zemřít. A potom zemřou bez toho, aby předtím žili. „Jsme přítomností Vaší budoucnosti“

Chceme vám nabídnout profesionální služby založené na našich letitých zkušenostech. Spolupráce s naší personálně poradenskou společností, která velkou část svého času věnuje vyhledávání kandidátů a získávání kontaktů, je logickou volbou všech, kteří očekávají výsledky. Své služby nabízíme všem, kteří považují lidské zdroje za důležitou oblast svého rozvoje a přejí si ji neustále rozvíjet ve prospěch svých obchodních aktivit.

Chcete vítězit? Sestavu týmu nechte na nás. 

Zpět na inzerát

Nahlásit firmu   

© epiframe medienentwicklung