ÚČETNÍ REFERENT

ČEVAK a.s.
Více informací | Všechny inzeráty

Více podrobností
Datum
11.01.2017
Místo pracoviště
České Budějovice
Sektor
Finance, Účetnictví
Typ pracovního poměru
Plný úvazek
Kontakt
Kontaktní osoba
Lucie Finková
lucie.finkova@cevak.cz
Telefon
387 761 151

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

- spolupráce při vedení podvojného účetnictví a zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti

- účtování bankovních operací, přijaté a vydané faktury, dohadné položky, evidence pohledávek a závazků, dlouhodobý hmotný majetek atd.

- spolupráce při inventarizaci majetku a účtů při účetních závěrkách

- spolupráce při přípravě podkladů pro účetní závěrky, audit a reporting

- další administrativní práce v účetním oddělení

POŽADUJEME

* vzdělání SŠ ekonomického zaměření * dobrá znalost práce s PC (MS Office) * znalost příslušné účetní a daňové legislativy * praxe v podvojném účetnictví * samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, spolehlivost, komunikativnost

NABÍZÍME

- zajímavou pracovní náplň - práci ve stabilní společnosti - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec ZP - další zaměstnanecké benefity

- Nástup možný dle dohody, nejpozději 03/2017

Zaslat žádost nyní
Ve své žádosti se prosím zmiňte o jobrybnik.cz