Vize firmy        Výhody        Partner        Kontakt               ces    deu    eng
Firmy Kandidáti
Místo pracoviště

Sektor
Členské přihlášení

Administrativní pracovník / pracovnice

ISOTHERM s.r.o.
Více informací | Všechny inzeráty

Více podrobností
Datum
12.01.2017
Český Krumlov > Kaplice
Sektor
Průmysl, Výroba
Typ pracovního poměru
Plný úvazek
Kontakt
Kontaktní osoba
Jana Kulhavá
personalista@isotherm.cz
Telefon
380347127

Pracovní náplň:

          - vystavování dokladů k dodávkám pro tuzemské i zahraniční zákazníky

          - zpracování průvodních dokumentů (dodací list, CMR)

          - spolupráce s ostatními odděleními firmy (výroba, účtárna, nákup)

          - komunikace s externími dopravci

          - kontrola správnosti vyplněných údajů

          - evidence stojanů

Požadujeme:

-          ukončené SŠ

-          loajalita, spolehlivost, samostatnost

-          komunikativní znalost NJ slovem i písmem

-          řidičský průkaz sk. B

-          organizační schopnosti

-          aktivní přístup k plnění úkolů

-          ochota učit se novým věcem

-          praxe na obdobné pozici výhodou

-          uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet, Outlook…)

Nabízíme:

-          zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy

-          práce v moderním prostředí s možností seberealizace

-          nadstandardní platové ohodnocení – 100 – 120 Kč/h + výkonnostní prémie

-          5 týdnů dovolené

-          zaměstnanecké benefity - mob. telefon, příspěvek na penz. připojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování

-          13. 14. plat dle hospodářského výsledku společnosti

Druh PP: PP na plný úvazek

Místo výkonu práce: Kaplice, Linecká 646 - Sklenářství

Termín nástupu: ihned

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: personalista@isotherm.cz.

Zaslat žádost nyní
Ve své žádosti se prosím zmiňte o jobrybnik.cz